Gamemax | Gaming Desk | D140-CARBON
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 795.00 mm |
| Gross height (mm) | 682.00 mm |
| Gross weight | 22.50 kg |
| Gross width (mm) | 125.00 mm |
| Net weight | 20.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 25 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | Gamemax |
| Producer product family | Gaming Desk |
| Producer product name | D140-CARBON |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: gamemax gaming desk d140-carbon, d140-carbon, gamemax, toolid ja lauad










