GCL 500 W | NT12R/54BGDF FullBlack | BIFACIAL Dual Glass Monocrystalline
- TootjadGCL
- Mudel: NT12R/54BGDF 500W
- Saadavus: 4
-
92€
GCL 500 W | NT12R/54BGDF FullBlack | BIFACIAL Dual Glass Monocrystalline
| All | |
| Avatud ahela pinge-VOC | 40.32 V |
| Elementide arv | 108 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 2000.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 29.30 kg |
| Gross width (mm) | 1200.00 mm |
| Jaotuskarp | IP68 |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -40 to +85 C |
| Klaasi paksus | 2.0 |
| Lenduvate orgaaniliste ühendite (VOC) temperatuuri koefitsent | -0.25%/ C |
| Lühisahela vool-ISC | 15.42 A |
| Maksimaalne süsteemipinge | 1500 V |
| Mooduli kaal | 27.3 |
| Mooduli mõõdud | 1962 x 1134 x 30 |
| Net weight | 27.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Päikeseelemendid | Monocrystalline |
| Palette Qty | 36 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Pinge maksimaalse võimsuse puhul | 33.92 V |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| PMAXi temperatuuri koefitsient | -0.29%/ C |
| Producer | GCL |
| Producer product family | BIFACIAL Dual Glass Monocrystalline |
| Producer product name | NT12R/54BGDF FullBlack |
| Quantity per shipping carton | 36 pc(s) |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Temperature Coefficient of ISC | 0.045%/ C |
| Tipuvõimsus | 500 W |
| Tõhusus | 22.7 % |
| Toote valmistamise garantii | 25 year(s) |
| Tootluse garantii | 30 year(s) |
| Võimsuse aastane vähenemine | 0.4 % |
| Võimsuse tolerants | 0/+5 W |
| Volume (m3) | 0.12 m |
| Warranty | 300 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

