Gembird 3-in-1 LCD cleaning Kit
| All | |
| Brutokaal | 0.06 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Maht | 30 ml |
| Netokaal | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer product name | 3-in-1 LCD cleaning Kit |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote tüüp | Cleaning Kit |
| Ühilduvus | LCD displays |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: gembird 3-in-1 lcd cleaning kit, ck-lcd-04, gembird, puhastusvahendid

