Gembird Compressed air duster (flammable) 400 ml
- TootjadGembird
- Mudel: CK-CAD-FL400-01
- Saadavus: 5
-
2€
Gembird Compressed air duster (flammable) 400 ml
| All | |
| Brutokaal | 0.34 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 12 month(s) |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross width (mm) | 65.00 mm |
| Maht | 400 ml |
| Netokaal | 0.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer product name | Compressed air duster (flammable) |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Toote tüüp | Air Duster |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: gembird compressed air duster flammable 400 ml, ck-cad-fl400-01, gembird, puhastusvahendid

