Gembird Keyboard and mouse KBS-W-01 Desktop set, Wireless, Keyboard layout US, Black, Mouse included, English, Numeric keypad, 3
- TootjadGembird
- Mudel: KBS-W-01
- Saadavus: 5
-
16€
Gembird Keyboard and mouse KBS-W-01 Desktop set, Wireless, Keyboard layout US, Black, Mouse included, English, Numeric keypad, 390 g
| All | |
| Akud kaasa arvatud | Yes |
| Bluetooth | No |
| Brutokaal | 0.5 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 140 mm |
| Gross height (mm) | 520 mm |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Hiir kaasa arvatud | Yes |
| Klaviatuuri kaal | 390 g |
| Klaviatuuri keel | English |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optical |
| Netokaal | 0.4 kg |
| Numbriklaviatuur | Yes |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 100 g |
| Producer product family | Keyboard and mouse |
| Producer product name | KBS-W-01 |
| Täismõõdus klaviatuur | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Tehnilised omadused | Mouse: 3 buttons, 1000 dpi resolution dimensions 99 x 62 x 35 mm, weight 55 g |
| TI weight (kg) | 0.022 kg |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Windows 7/8/10 |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Desktop set |
| Type of battery | Battery |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Valgustus | No |
| Vastuvõtja tüüp | Single USB nano-receiver for both keyboard and mouse |
| Volume (m3) | 0.002912 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gembird keyboard and mouse kbs-w-01 desktop set, wireless, keyboard layout us, black, mouse included, english, numeric keypad, 3, kbs-w-01, gembird, klaviatuurid


