Gembird Multimedia Keyboard KB-UML-03 Wired, US, Black
- TootjadGembird
- Mudel: KB-UML-03
- Saadavus: 5
-
14€
Gembird Multimedia Keyboard KB-UML-03 Wired, US, Black
| All | |
| Bluetooth | No |
| Bruto Sügavus (mm) | 465 mm |
| Brutokaal | 0.748 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 25.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 210.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 480 mm |
| Gross height master carton | 440 mm |
| Gross width master carton | 290 mm |
| Height | 2.2 cm |
| Hiir kaasa arvatud | No |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 1.5 m |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Kogus pakendis | 20 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00244125 m |
| Net weight master carton | 14.96 kg |
| Netokaal | 0.648 kg |
| Paber/Papp | 80.00 g |
| Pikkus | 44.9 cm |
| Plastik (ilma PET-ita) | 20.00 g |
| Producer product family | Multimedia Keyboard |
| Producer product name | KB-UML-03 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.10 kg |
| Täismõõdus klaviatuur | Yes |
| Tare weight master carton | 1.041 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Multimedia |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Ühilduvus | Windows 7/8/10 |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Width | 19.2 cm |
Sildid: gembird multimedia keyboard kb-uml-03 wired, us, black, kb-uml-03, gembird, klaviatuurid





