Gembird Optical USB LED Mouse MUS-6B-02 Optical mouse Black
- TootjadGembird
- Mudel: MUS-6B-02
- Saadavus: 5
-
11€
Gembird Optical USB LED Mouse MUS-6B-02 Optical mouse Black
| All | |
| Brutokaal | 0.14 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 185 mm |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Hiire kaal | 112 g |
| Kaabli pikkus | 1.35 m |
| Kaabli tüüp | USB 2.0 |
| Liikumise resolutsioon | 1200/1800/2400/3600 DPI |
| Muud funktsioonid | Power consumption: 5 V DC up to 5 mA Comfortable thumb support and durable metal scroll wheel |
| Netokaal | 0.09 kg |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1026 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer product family | Optical USB LED Mouse |
| Producer product name | MUS-6B-02 |
| Seadme tüüp | Optical mouse |
| Taara kaal (kg) | 0.05 kg |
| Taros svoris (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.0016835 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: gembird optical usb led mouse mus-6b-02 optical mouse black, mus-6b-02, gembird, hiired







