Gembird Stereo Headset MHS 03 WTRD White with Red Ring, Headset
- TootjadGembird
- Mudel: MHS-03-WTRD
- Saadavus: 2
-
9€
Gembird Stereo Headset MHS 03 WTRD White with Red Ring, Headset
| All | |
| Brutokaal | 0.35 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Combined (paper) | 206.00 g |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 12 month(s) |
| Gross depth (mm) | 210.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross width (mm) | 75.00 mm |
| Kandmisviis | Headset |
| Kõrvaklappide sagedus | 20 - 20000 Hz |
| Microphone sensitivity | -58 dB |
| Mikrofoni sagedus | 30 - 16000 Hz |
| Muud funktsioonid | Stereo headset with rotating microphone boom Practical in-line volume control Large comfortable ear cushions Comfortable, adjustable headband |
| Näivtakistus | 32 |
| Netokaal | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 110.00 g |
| Pistmiku tüüp | 3.5 mm |
| Plastic (No PET) | 38.00 g |
| Platvorm | PC |
| Producer product family | Stereo Headset |
| Producer product name | MHS 03 WTRD |
| Seadme ühilduvus | Wired |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| TI weight (kg) | 0.10 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Värv | White with Red Ring |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gembird stereo headset mhs 03 wtrd white with red ring, headset, mhs-03-wtrd, gembird, korvaklapid ja mikrofonid



