Gembird 4-in-1 Multimedia office set KBS-UO4-01 Keyboard, Mouse, Pad and Headset Set, Wired, Mouse included, US, Black
- TootjadGembird
- Mudel: KBS-UO4-01
- Saadavus: 5
-
20€
Gembird 4-in-1 Multimedia office set KBS-UO4-01 Keyboard, Mouse, Pad and Headset Set, Wired, Mouse included, US, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 460.00 mm |
| Brutokaal | 0.812 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 71 mm |
| Brutolaius (mm) | 163 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Hiir kaasa arvatud | Yes |
| Hiire mõõdud (l x s x k) | 126 x 76 x 43 mm |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 1.8 m |
| Klaviatuuri kaal | 630 g |
| Klaviatuuri klahvide arv | 104 |
| Klaviatuuri mõõdud (l x s x k) | 475 x 178 x 24 mm |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Klaviatuuri taustavalgus | No |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Liikumise resolutsioon | 1000 DPI |
| Maht (m3) | 0.00532358 m |
| Netokaal | 0.705 kg |
| Nõutav USB | Yes |
| Nuppude arv | 3 |
| Paber/Papp | 70.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 37.00 g |
| Producer product family | 4-in-1 Multimedia office set |
| Producer product name | KBS-UO4-01 |
| Seadme liides | USB 2.0 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.11 kg |
| Tehnilised omadused | Office kit with full size keyboard, mouse, mouse pad and audio headset. Stereo headset with microphone and in-line volume control Mouse pad (220 x 180 mm) |
| TI kaal (kg) | 0.416 kg |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 7/8/10 |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Keyboard, Mouse, Pad and Headset Set |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: gembird 4-in-1 multimedia office set kbs-uo4-01 keyboard, mouse, pad and headset set, wired, mouse included, us, black, kbs-uo4-01, gembird, klaviatuurid





