Genesis AIO Liquid Cooler | Hydria 240 | Intel, AMD
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 19.00 mm |
| Gross weight | 1.91 kg |
| Gross width (mm) | 225.00 mm |
| Net weight | 1.12 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 524 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 88.00 g |
| Plastic (No PET) | 700.00 g |
| Producer | Genesis |
| Producer product family | AIO Liquid Cooler |
| Producer product name | Hydria 240 |
| Protsessori kaubamärgi nimi | Intel, AMD |
| Tare weight (kg) | 0.79 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: genesis aio liquid cooler hydria 240 intel, amd, nlg-2318, genesis, jahutused









