Genesis Gaming Chair Nitro 720 Black/Pink
| All | |
| Adjustable arms | Yes |
| Adjustable backrest | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 323.00 mm |
| Brutokaal | 19.80 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 685.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 725.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kaal (maksimaalne) | 20 kg |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.16 m |
| Materjal | Backrest upholstery material: Eco leather, Seat upholstery material: Eco leather, Base material: Metal, Castors material: Nylon with CareGlide coating |
| Muud funktsioonid | Seat height adjustment: 46.5-53.5 cm Armrest adjustment: 3D Height of armrests: 28-36 cm |
| Netokaal | 16.80 kg |
| Paber/Papp | 2300.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 700.00 g |
| Producer product family | Gaming Chair |
| Producer product name | Nitro 720 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 3.00 kg |
| Tare other | 1200.00 g |
| Värv | Black/Pink |
| WEEE maks | No |
Sildid: genesis gaming chair nitro 720 blackpink, nfg-1928, genesis





