Genesis Gaming Desk | Holm 160 Modular Corner | Black/Anthracite
- TootjadGenesis
- Mudel: NDS-2295
- Saadavus: 2
-
228€
Genesis Gaming Desk | Holm 160 Modular Corner | Black/Anthracite
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 880.00 mm |
| Gross weight | 36 kg |
| Gross width (mm) | 790.00 mm |
| Net weight | 35.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2984.00 g |
| Plastic (No PET) | 665.00 g |
| Producer | Genesis |
| Producer product family | Gaming Desk |
| Producer product name | Holm 160 Modular Corner |
| Tare weight (kg) | 0.5 kg |
| Valgustus | Yes |
| Värv | Black/Anthracite |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |






















