Genesis Gaming Headset | Neon 213 RGB | Wired | Over-Ear | Microphone | Black
- TootjadGenesis
- Mudel: NSG-2306
- Saadavus: 5
-
28€
Genesis Gaming Headset | Neon 213 RGB | Wired | Over-Ear | Microphone | Black
| All | |
| Draiveri suurus | 50 mm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 233.00 mm |
| Gross height (mm) | 244.00 mm |
| Gross weight | 0.63 kg |
| Gross width (mm) | 122.00 mm |
| Kandmisviis | Over-Ear |
| Microphone | Yes |
| Mikrofoni sagedus | 100-16k Hz |
| Mikrofoni tundlikkus | -42 dB |
| Mürasummutus | No |
| Näivtakistus | 32 |
| Net weight | 0.36 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 125 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 216.00 g |
| Plastic (No PET) | 54.00 g |
| Producer | Genesis |
| Producer product family | Gaming Headset |
| Producer product name | Neon 213 RGB |
| Sagedusvahemik | 20-20k Hz |
| Tare weight (kg) | 0.27 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Ühenduse tüüp | Wired |
| USB-laadimise pesa | No |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
| Wireless | No |










