Genesis | THOR 404 TKL | Mechanical Gaming Keyboard | Wired | US | RGB | Black | USB-A | Kailh Box Brown V2
- TootjadGenesis
- Mudel: NKG-2071
- Saadavus: 1
-
100€
Genesis | THOR 404 TKL | Mechanical Gaming Keyboard | Wired | US | RGB | Black | USB-A | Kailh Box Brown V2
| All | |
| Bluetooth | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 163 mm |
| Gross height (mm) | 68 mm |
| Gross weight | 1.20 kg |
| Gross width (mm) | 388.00 mm |
| Keyboard colour | Black |
| Klaviatuuri kaal | 1005 g |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Lüliti tüüp | Kailh Box Brown V2 |
| Materjal | ABS |
| Net weight | 0.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 201 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| Pistmiku tüüp | USB-A |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Producer | Genesis |
| Producer product name | THOR 404 TKL |
| Tagantvalgustus | RGB |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Mechanical Gaming Keyboard |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: genesis thor 404 tkl mechanical gaming keyboard wired us rgb black usb-a kailh box brown v2, nkg-2071, genesis, klaviatuurid















