Genesis Zircon 660 PRO | Wireless/Wired | Gaming Mouse | 2.4 GHz, Bluetooth, USB | White
- TootjadGenesis
- Mudel: NMG-2194
- Saadavus: 2
-
46€
Genesis Zircon 660 PRO | Wireless/Wired | Gaming Mouse | 2.4 GHz, Bluetooth, USB | White
| All | |
| Connection type | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 180 mm |
| Gross height (mm) | 50 mm |
| Gross weight | 0.342 kg |
| Gross width (mm) | 120 mm |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Key life span | 80M |
| Lüliti tüüp | Mechanical |
| Net weight | 0.228 kg |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 2924 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 114 g |
| Producer | Genesis |
| Producer product name | Zircon 660 PRO |
| Programmeeritavad hiirenupud | Yes |
| Sagedusriba | 1000 Hz |
| Seadme tüüp | Gaming Mouse |
| Sensors | Optical |
| Tare weight (kg) | 0.114 kg |
| Toote värv | White |
| Traadita ühendus | Yes |
| Tüüp | Wireless/Wired |
| Volume (m3) | 0.00108 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: genesis zircon 660 pro wirelesswired gaming mouse 24 ghz, bluetooth, usb white, nmg-2194, genesis, hiired










