Genesis Zircon XIII Custom | Gaming Mouse | Wireless | 2.4 GHz, USB | White
- TootjadGenesis
- Mudel: NMG-2090
- Saadavus: 5
-
67€
Genesis Zircon XIII Custom | Gaming Mouse | Wireless | 2.4 GHz, USB | White
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connection type | 2.4 GHz, USB |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 55.00 mm |
| Gross weight | 0.22 kg |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Key life span | 80 M |
| Lüliti tüüp | Mechanical |
| Net weight | 0.08 kg |
| Number of buttons | 7 NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 781 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 45.00 g |
| Producer | Genesis |
| Producer product name | Zircon XIII Custom |
| Programmeeritavad hiirenupud | Yes |
| Seadme tüüp | Gaming Mouse |
| Sensor DPI | 26000 DPI |
| Sensors | Optical |
| Tagantvalgustus | 6 backlight modes |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Wireless |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |























