Gigabyte B650M GAMING PLUS WF | Processor family AMD | Processor socket AM5 | DDR5 | Supported hard disk drive interfaces M.2, S
- TootjadGigabyte
- Mudel: B650M GAMING PLUS WF
- Saadavus: 2
-
155€
Gigabyte B650M GAMING PLUS WF | Processor family AMD | Processor socket AM5 | DDR5 | Supported hard disk drive interfaces M.2, SATA | Number of SATA connectors 4
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 327.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross weight | 1.30 kg |
| Gross width (mm) | 260.00 mm |
| Net weight | 1.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 145 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 240.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product name | B650M GAMING PLUS WF |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM5 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | M.2, SATA |
| Toetatud mälutüübid | DDR5 |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |

