Gigabyte B850M GAMING X WIFI6E | Processor family AMD | Processor socket AM5 | DDR5 SDRAM | Supported hard disk drive interfaces
- TootjadGigabyte
- Mudel: B850M GAMING X WF6E
- Saadavus: 5
-
205€
Gigabyte B850M GAMING X WIFI6E | Processor family AMD | Processor socket AM5 | DDR5 SDRAM | Supported hard disk drive interfaces M.2, SATA | Number of SATA connectors 4 | Micro ATX
| All | |
| Audioväljund | HD Audio (8-channel) |
| Emaplaadi kujutegur | Micro ATX |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 1.75 kg |
| Gross width (mm) | 275.00 mm |
| Maksimaalne sisemälu | 256 GB |
| Net weight | 1.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product name | B850M GAMING X WIFI6E |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM5 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | M.2, SATA |
| Toetatud mälutüübid | DDR5 SDRAM |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Ryzen (supports Ryzen 7000/8000/9000 Series) |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gigabyte b850m gaming x wifi6e processor family amd processor socket am5 ddr5 sdram supported hard disk drive interfaces, b850m gaming x wf6e, gigabyte, emaplaadid



