GIGABYTE GAMING MONITOR 34" G34WQC2 EK
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 508.00 mm |
| Gross weight | 9.97 kg |
| Gross width (mm) | 990.00 mm |
| Net weight | 7.36 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 10 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2088.00 g |
| Plastic (No PET) | 522.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Tare weight (kg) | 2.61 kg |
| Volume (m3) | 0.09 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gigabyte gaming monitor 34, g34wqc2 ek, gigabyte, monitorid

