Gigabyte GeForce RTX 5070 EAGLE OC ICE SFF 12G | NVIDIA | 12 GB | GeForce RTX 5070 | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 5.0
- TootjadGigabyte
- Mudel: GV-N5070EAGLEOC ICE-12GD
- Saadavus: 5
-
718€
Gigabyte GeForce RTX 5070 EAGLE OC ICE SFF 12G | NVIDIA | 12 GB | GeForce RTX 5070 | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 5.0
| All | |
| DisplayPortide arv | 3 |
| Embeeded battery | No |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 12 GB |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 5070 |
| Graafikaprotsessorite pere | NVIDIA |
| Gross depth (mm) | 405.00 mm |
| Gross height (mm) | 235.00 mm |
| Gross weight | 1.1 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Liidese tüüp | PCI-E 5.0 |
| Net weight | 1 kg |
| Palette Qty | 101 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product family | GeForce RTX 5070 EAGLE OC ICE SFF 12G |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: gigabyte geforce rtx 5070 eagle oc ice sff 12g nvidia 12 gb geforce rtx 5070 hdmi ports quantity 1 pci-e 50, gv-n5070eagleoc ice-12gd, gigabyte, videokaardid











