Gigabyte H810M H | Processor family Intel | Processor socket LGA1851 | DDR5 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | N
- TootjadGigabyte
- Mudel: H810M H
- Saadavus: 5
-
105€
Gigabyte H810M H | Processor family Intel | Processor socket LGA1851 | DDR5 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 244.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross weight | 1.30 kg |
| Gross width (mm) | 215.00 mm |
| Net weight | 1.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 235 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product name | H810M H |
| Protsessori perekond | Intel |
| Protsessori pesa | LGA1851 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR5 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gigabyte h810m h processor family intel processor socket lga1851 ddr5 supported hard disk drive interfaces sata, m2 n, h810m h, gigabyte, emaplaadid



