Gigabyte Power Supply | Processor family AMD | P650G PCIE 5.1 | 650 W | Processor socket AM4 | DDR4 DIMM | Memory slots 2 | Supp
- TootjadGigabyte
- Mudel: GP-P650G PG5
- Saadavus: 5
-
70€
Gigabyte Power Supply | Processor family AMD | P650G PCIE 5.1 | 650 W | Processor socket AM4 | DDR4 DIMM | Memory slots 2 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 4 | Chipset AMD A520 | Micro ATX
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Emaplaadi kujutegur | Micro ATX |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 86.00 mm |
| Gross weight | 2.19 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Kiibikomplekt | AMD A520 |
| Mälupesad | 2 |
| Net weight | 2.00 kg |
| Nimivõimsus | 650 W |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 457 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 170.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product family | Power Supply |
| Producer product name | P650G PCIE 5.1 |
| Protsessori perekond | AMD |
| Protsessori pesa | AM4 |
| SATA-ühenduste arv | 4 |
| Tare weight (kg) | 0.19 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR4 DIMM |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Supports AMD Ryzen 5000 Series/ Ryzen 5000 G-Series/ Ryzen 4000 G-Series and Ryzen 3000 Series Processors |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





