Gigabyte Z790 D | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | DDR5 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Nu
- TootjadGigabyte
- Mudel: Z790 D
- Saadavus: 5
-
180€
Gigabyte Z790 D | Processor family Intel | Processor socket LGA1700 | DDR5 | Supported hard disk drive interfaces SATA, M.2 | Number of SATA connectors 6
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 1.95 kg |
| Gross width (mm) | 335.00 mm |
| Net weight | 1.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 119 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 130.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product name | Z790 D |
| Protsessori perekond | Intel |
| Protsessori pesa | LGA1700 |
| SATA-ühenduste arv | 6 |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Toetatud kõvakettaliidesed | SATA, M.2 |
| Toetatud mälutüübid | DDR5 |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: gigabyte z790 d processor family intel processor socket lga1700 ddr5 supported hard disk drive interfaces sata, m2 nu, z790 d, gigabyte, emaplaadid


