Gigabyte A18 Gaming 3WH | Black Steel | 18 " | IPS | WQXGA | 2560 x 1600 pixels | 165 Hz | Anti-glare | AMD Ryzen 7 | 260 | 16 G
- TootjadGigabyte
- Mudel: 3WHK3EEC64SH
- Saadavus: 1
-
2 290€
Gigabyte A18 Gaming 3WH | Black Steel | 18 " | IPS | WQXGA | 2560 x 1600 pixels | 165 Hz | Anti-glare | AMD Ryzen 7 | 260 | 16 GB | SO-DIMM DDR5 | Solid-state drive capacity 1000 GB | NVIDIA GeForce RTX 5070 | GDDR7 | 8 GB | Windows 11 Home | 802.11ax | Bluetooth version 5.3 | Keyboard language US international | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 76 Wh |
| Akuelementide arv | 4 |
| Akutehnoloogia | Li-polimer |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 18 " |
| Diskreetse graafikaadapteri mudel | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Diskreetse graafikamälu tüüp | GDDR7 |
| Ekraan | 2560 x 1600 pikslit |
| Ekraani pind | Anti-glare |
| Embeeded battery | Yes |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 3.10 kg |
| Gross width (mm) | 350.00 mm |
| HD tüüp | WQXGA |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Heledus | 300 cd/m |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Kaamera | FHD (1080p) IR Webcam |
| Klaviatuuri keel | US international |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Laadija | 150W |
| Maksimaalne värskendussagedus | 165 Hz |
| Mälu taktsagedus | 5600 MHz |
| Mälupesad | 2 |
| Net weight | 2.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 49 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 260.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Pooljuhtketta maht | 1000 GB |
| Producer | Gigabyte |
| Producer product family | A18 |
| Producer product name | Gaming 3WH |
| Protsessori mudel | 260 |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen 7 |
| Protsessori sagedus | 3.8 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 5.1 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 1000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | SO-DIMM DDR5 |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | Black Steel |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |









