Goddess Refrigerator | GODRSE085GS8SSE | Energy efficiency class E | Free standing | Larder | Height 85 cm | Fridge net capacity
- TootjadGoddess
- Mudel: GODRSE085GS8SSE
- Saadavus: 1
-
181€
Goddess Refrigerator | GODRSE085GS8SSE | Energy efficiency class E | Free standing | Larder | Height 85 cm | Fridge net capacity 90 L | 39 dB | Silver
| All | |
| Aastane energiakulu | 85 kWh |
| Avatud ukse alarm | No |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 462.00 mm |
| Gross height (mm) | 885.00 mm |
| Gross weight | 21.50 kg |
| Gross width (mm) | 496.00 mm |
| Jäävalmistaja | No |
| Kliimaklass | N, ST |
| Kontrolli tüüp | Mechanical control |
| Kõrgus | 85 cm |
| Külmkapi netomahutavus | 90 L |
| Külmumisvastane süsteem | No |
| Laius | 48 cm |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 39 dB |
| Net weight | 19.50 kg |
| Neto kogumahutavus | 90 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 9, 9 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1889.00 g |
| Plastic (No PET) | 111.00 g |
| Producer | Goddess, Goddess |
| Producer product family | Refrigerator |
| Producer product name | GODRSE085GS8SSE |
| Reguleeritavad jalad | Yes |
| Riiulite materjal | Glass |
| Sügavkülmiku paigutus | No freezer |
| Sügavus | 45 cm |
| Super Cool funktsioon | No |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Termostaat | Yes |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | Silver |
| Tüüp | Larder |
| Uste arv | 1 |
| Veekraan | No |
| Volume (m3) | 0.20 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: goddess refrigerator godrse085gs8sse energy efficiency class e free standing larder height 85 cm fridge net capacity, godrse085gs8sse, goddess, kulmikud




