Goobay 60627 High Speed HDMI Cable with Ethernet, 4K/60Hz, Black | HDMI | 15 m
- TootjadGoobay
- Mudel: 60627
- Saadavus: 5
-
18€
Goobay 60627 High Speed HDMI Cable with Ethernet, 4K/60Hz, Black | HDMI | 15 m
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.45 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Kaabli pikkus | 15 m |
| Net weight | 0.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 960 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Goobay |
| Producer product family | 60627 High Speed HDMI Cable with Ethernet, 4K/60Hz, Black |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Tüüp | HDMI |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: goobay 60627 high speed hdmi cable with ethernet, 4k60hz, black hdmi 15 m, 60627, goobay, audiovideo kaablid



