Goobay High Speed HDMI Cable with Ethernet 61150 Black, HDMI to HDMI, 1 m
- TootjadGoobay
- Mudel: 61150
- Saadavus: 5
-
4€
Goobay High Speed HDMI Cable with Ethernet 61150 Black, HDMI to HDMI, 1 m
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 100.00 mm |
| Brutokaal | 0.10 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 30.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 100.00 mm |
| Garantii | 12 month(s) |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Muud funktsioonid | High resolution signal transmission with up to 4K Ultra HD @ 50/60 Hz (2160p) Connection cable with max. transmission rate of up to 18 Gbit/s Gold-plated HDMI plugs and advanced technology guarantee a perfect signal transmission, clear sound, razor-sharp |
| Netokaal | 0.08 kg |
| Paber/Papp | 37.00 g |
| PET | 14.00 g |
| Pistmik 1 | HDMI male (type A) |
| Pistmik 2 | HDMI male (type A) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 20.00 g |
| Producer product family | High Speed HDMI Cable with Ethernet |
| Producer product name | 61150 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | HDMI to HDMI |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: goobay high speed hdmi cable with ethernet 61150 black, hdmi to hdmi, 1 m, 61150, goobay, audiovideo kaablid

