Goobay Magnetic Wireless Power Bank | 70182 | 5000 mAh | USB-C | Black
- TootjadGoobay
- Mudel: 70182
- Saadavus: 1
-
31€
Goobay Magnetic Wireless Power Bank | 70182 | 5000 mAh | USB-C | Black
| All | |
| Aku mahutavus | 5000 mAh |
| Akutehnoloogia | Li-polymer |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 96.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross weight | 0.19 kg |
| Gross width (mm) | 66.00 mm |
| Net weight | 0.12 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5155 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Producer | Goobay |
| Producer product family | Magnetic Wireless Power Bank |
| Producer product name | 70182 |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote värv | Black |
| Väljund | USB-C |
| Väljundvool | 3 A |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





