Goobay Magnetic Wireless Power Bank | 70183 | 10000 mAh | USB-C | Black
- TootjadGoobay
- Mudel: 70183
- Saadavus: 4
-
34€
Goobay Magnetic Wireless Power Bank | 70183 | 10000 mAh | USB-C | Black
| All | |
| Aku mahutavus | 10000 mAh |
| Akutehnoloogia | Li-polymer |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 96.00 mm |
| Gross height (mm) | 16.00 mm |
| Gross weight | 0.26 kg |
| Gross width (mm) | 66.00 mm |
| Net weight | 0.19 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3817 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Producer | Goobay |
| Producer product family | Magnetic Wireless Power Bank |
| Producer product name | 70183 |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote värv | Black |
| Väljund | USB-C |
| Väljundvool | 3 A |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






