Gorenje | Cooker | GEIT5C60WPG | Hob type Induction | Oven type Electric | White | Width 50 cm | Grilling | Depth 59.4 cm | 70 L
- TootjadGorenje
- Mudel: GEIT5C60WPG
- Saadavus: 3
-
546€
Gorenje | Cooker | GEIT5C60WPG | Hob type Induction | Oven type Electric | White | Width 50 cm | Grilling | Depth 59.4 cm | 70 L
| All | |
| Ahju suurus | 70 L |
| Ahju tüüp | Electric |
| Combined (other) | 2386.0000 g |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | A |
| Grillimine | Yes |
| Gross depth (mm) | 576.00 mm |
| Gross height (mm) | 952.00 mm |
| Gross weight | 45.50 kg |
| Gross width (mm) | 718.00 mm |
| Kate | Without |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Kõrgus | 85 cm |
| Laius | 50 cm |
| Muud funktsioonid | Integrated cleaning system: Catalytic Timer function |
| Net weight | 42.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2600.00 g |
| PET | 224.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 600.00 g |
| Pliidiraua tüüp | Induction |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 4 |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Cooker |
| Producer product name | GEIT5C60WPG |
| Reguleeritavad jalad | Yes |
| Sisetuli | Yes |
| Sügavus | 59.4 cm |
| Tare weight (kg) | 3.20 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Free standing |
| Volume (m3) | 0.39 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gorenje cooker geit5c60wpg hob type induction oven type electric white width 50 cm grilling depth 594 cm 70 l, geit5c60wpg, gorenje, eraldiseisvad pliidid



