Gorenje Dryer Machine | DHNE82 | Energy efficiency class Class D | Front loading | 8 kg | LED | Depth 55 cm | White
- TootjadGorenje
- Mudel: DHNE82
- Saadavus: 5
-
470€
Gorenje Dryer Machine | DHNE82 | Energy efficiency class Class D | Front loading | 8 kg | LED | Depth 55 cm | White
| All | |
| Aastane energiakulu pesemisel | 235 kWh |
| Aurufunktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | Class D |
| Gross depth (mm) | 640.00 mm |
| Gross height (mm) | 890.00 mm |
| Gross weight | 50.00 kg |
| Gross width (mm) | 670.00 mm |
| Isepuhastuv | No |
| Kontrolli tüüp | Electronic |
| Kõrgus | 84.5 cm |
| Kuivatamismaht | 8 kg |
| Laius | 59.5 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Müratase | 64 dB |
| Net weight | 46.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3600.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Dryer Machine |
| Producer product name | DHNE82 |
| Programmide arv | 15 |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 55 cm |
| Tare weight (kg) | 4.00 kg |
| Toote värv | White |
| Võimsus | 700 W |
| Volume (m3) | 0.38 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| WiFi otseühendus | No |
Sildid: gorenje dryer machine dhne82 energy efficiency class class d front loading 8 kg led depth 55 cm white, dhne82, gorenje, kuivatid











