Gorenje GCG2000SD Multifunctional Grill, Removable non-stick plates, 180 Open Grilling, Black | Gorenje
- TootjadGorenje
- Mudel: GCG2000SD
- Saadavus: 5
-
97€
Gorenje GCG2000SD Multifunctional Grill, Removable non-stick plates, 180° Open Grilling, Black | Gorenje
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 371.00 mm |
| Gross height (mm) | 182.00 mm |
| Gross weight | 4.30 kg |
| Gross width (mm) | 382.00 mm |
| Net weight | 3.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 33 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 320.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gorenje gcg2000sd multifunctional grill, removable non-stick plates, 180 open grilling, black gorenje, gcg2000sd, gorenje, grillid

