Gorenje Grill | GCG2000MT | 2000 W | Table | Black
| All | |
| Eemaldatav plaat | No |
| Eemaldatav tilkumisalus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Lock system, adjustable temperature, removable drip tray, 180 opening, non-slip feet, cool touch handle |
| Gross depth (mm) | 371.00 mm |
| Gross height (mm) | 204.00 mm |
| Gross weight | 4.80 kg |
| Gross width (mm) | 394.00 mm |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Mõõdud (l x s x k) | 364 x 335 x 165 mm |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 4.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 29 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Grill |
| Producer product name | GCG2000MT |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Toiduvalmistamise ala kuju | Rectangle |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Table |
| Võimsus | 2000 W |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






