Gorenje Oven | BO6615E01B | 60 L | Electric | EnamelClean | Push pull buttons | Height 59.5 cm | Width 59.5 cm | Stainless steel
- TootjadGorenje
- Mudel: BO6615E01B
- Saadavus: 5
-
234€
Gorenje Oven | BO6615E01B | 60 L | Electric | EnamelClean | Push pull buttons | Height 59.5 cm | Width 59.5 cm | Stainless steel
| All | |
| Ahju tüüp | Electric |
| Ahju(de) maksimaalne mahutavus | 60 L |
| Aurufunktsioon | No |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | A |
| Gross depth (mm) | 580.00 mm |
| Gross height (mm) | 665.00 mm |
| Gross weight | 29.00 kg |
| Gross width (mm) | 650.00 mm |
| Karbikujundus | Built-in |
| Kontrolli tüüp | Push pull buttons |
| Kõrgus | 59.5 cm |
| Laius | 59.5 cm |
| Net weight | 28.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Oven |
| Producer product name | BO6615E01B |
| Puhastamise tüüp | EnamelClean |
| Sisetuli | Yes |
| Sügavus | 53 cm |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Temperatuur (maksimaalne) | 250 C |
| Toote värv | Stainless steel |
| Volume (m3) | 0.25 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gorenje oven bo6615e01b 60 l electric enamelclean push pull buttons height 595 cm width 595 cm stainless steel, bo6615e01b, gorenje, ahjud









