Gorenje
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 469.00 mm |
| Gross height (mm) | 366.00 mm |
| Gross weight | 6.90 kg |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Net weight | 4.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 37 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1700.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gorenje, sgd3000bbk, aurukeskused

