Gorenje
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 405.00 mm |
| Gross height (mm) | 330.00 mm |
| Gross weight | 9.00 kg |
| Gross width (mm) | 425.00 mm |
| Net weight | 8.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 15 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 520.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gorenje, af2700bp, friteerimisvahendid

