Grill Tefal OptiGrill XL GC784D30 | TEFAL
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 500 mm |
| Gross height (mm) | 450 mm |
| Gross weight | 5.3 kg |
| Gross width (mm) | 300 mm |
| Net weight | 5.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 200 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 240 g |
| Plastic (No PET) | 60 g |
| Producer | TEFAL |
| Tare weight (kg) | 0.3 kg |
| Volume (m3) | 0.0675 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: grill tefal optigrill xl gc784d30 tefal, gc784d30, tefal, grillid










