Gorenje | Mini Grill | WM701W | Electric Grill | 700 W | White
- TootjadGorenje
- Mudel: WM701W
- Saadavus: 5
-
31€
Gorenje | Mini Grill | WM701W | Electric Grill | 700 W | White
| All | |
| Eemaldatav plaat | Yes |
| Eemaldatav tilkumisalus | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 227.00 mm |
| Gross height (mm) | 141.00 mm |
| Gross weight | 2.40 kg |
| Gross width (mm) | 294.00 mm |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 1.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 92 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 420.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Mini Grill |
| Producer product name | WM701W |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Toiduvalmistamise ala kuju | Heart |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Electric Grill |
| Võimsus | 700 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gorenje mini grill wm701w electric grill 700 w white, wm701w, gorenje, grillid







