TEFAL | SuperGrill Standard | GC450B32 | Contact | 2000 W | Stainless steel
- TootjadTEFAL
- Mudel: GC450B32
- Saadavus: 2
-
120€
TEFAL | SuperGrill Standard | GC450B32 | Contact | 2000 W | Stainless steel
| All | |
| Eemaldatav plaat | Yes |
| Eemaldatav tilkumisalus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 370 mm |
| Gross height (mm) | 380.00 mm |
| Gross weight | 5.05 kg |
| Gross width (mm) | 205 mm |
| Kaasaskantav | Yes |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Muud funktsioonid | Strong and efficient cast-iron plates. Adjustable temperature. 4 temperature modes. |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 3.95 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 60 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1100.00 g |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 1 |
| Producer | TEFAL |
| Producer product family | SuperGrill Standard |
| Producer product name | GC450B32 |
| Rasvavann | Yes |
| Seadme tüüp | Multifunction device with 2 cooking positions: Meat grill or 180 barbeque. |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Tare weight (kg) | 1.10 kg |
| Toiduvalmistamise ala kuju | Rectangular |
| Toote värv | Stainless steel |
| Topelt grillimine allapööratud kaanega | Yes |
| Tüüp | Contact |
| Vähese rasvasuse funktsioon | Yes |
| Võimsus | 2000 W |
| Volume (m3) | 0.028823 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tefal supergrill standard gc450b32 contact 2000 w stainless steel, gc450b32, tefal, grillid


