Tristar GR-2846 Contact Grill, Aluminum
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 365 mm |
| Brutokaal | 2.518 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 305 mm |
| Brutolaius (mm) | 165 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.018368625 m |
| Netokaal | 2.466 kg |
| Paber/Papp | 52 g |
| Palette Qty | 47 pc(s) |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.052 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: tristar gr-2846 contact grill, aluminum, gr-2846, tristar, grillid

