Tristar Grill GR-2856 Contact grill, 1500 W, Black
| All | |
| Automaatne väljalülitus | No |
| Bruto Sügavus (mm) | 350 mm |
| Brutokaal | 2.285 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 290 mm |
| Brutolaius (mm) | 140 mm |
| Eemaldatav plaat | No |
| Eemaldatav tilkumisalus | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 580 mm |
| Gross height master carton | 305 mm |
| Gross width master carton | 350 mm |
| Jahe(dad) käepide(med) | Yes |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| Kaasaskantav | Yes |
| Kogus pakendis | 4 pc(s) |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Maht (m3) | 0.01421 m |
| Märgutuli | Yes |
| Muud funktsioonid | The floating lid ensures that the grill is suitable for different food sizes. Thanks to the non-stick coating, the use of oil or butter is unnecessary and you grill extra healthy. You can store the grill horizontally and vertically because of the cover wi |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight master carton | 9.14 kg |
| Netokaal | 2.247 kg |
| Paber/Papp | 40.00 g |
| Producer product family | Grill |
| Producer product name | GR-2856 |
| Reguleeritav termostaat | Yes |
| Sisse/välja lüliti | No |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.04 kg |
| Tare weight master carton | 1.053 kg |
| Toiduvalmistamise ala kuju | Rectangular |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Contact grill |
| Võimsus | 1500 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: tristar grill gr-2856 contact grill, 1500 w, black, gr-2856, tristar, grillid





