Tristar Multifunctional grill pan PZ-2964 Grill, Diameter 40 cm, 1500 W, Lid included, Fixed handle, Black
- TootjadTristar
- Mudel: PZ-2964
- Saadavus: 5
-
33€
Tristar Multifunctional grill pan PZ-2964 Grill, Diameter 40 cm, 1500 W, Lid included, Fixed handle, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 435 mm |
| Brutokaal | 3.43 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 445 mm |
| Brutolaius (mm) | 121 mm |
| Eemaldatav plaat | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 460 mm |
| Gross height master carton | 255 mm |
| Gross width master carton | 460 mm |
| Kaane materjal | Glass |
| Kaasas kate | Yes |
| Käepideme omadused | Fixed handle |
| Kogus pakendis | 2 pc(s) |
| Läbimõõt | 40 cm |
| Maht (m3) | 0.023422575 m |
| Muud funktsioonid | Easily set the desired temperature thanks to five different temperature settings. Practical design with integrated handles, detachable cord and transparent lid with steam exhaust |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight master carton | 6.86 kg |
| Netokaal | 2.23 kg |
| Nõudepesumasinakindel | No |
| Paber/Papp | 200.00 g |
| Producer product family | Multifunctional grill pan |
| Producer product name | PZ-2964 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 1.20 kg |
| Tare weight master carton | 0.917 kg |
| Temperatuur (maksimaalne) | 250 C |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Grill |
| Võimsus | 1500 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: tristar multifunctional grill pan pz-2964 grill, diameter 40 cm, 1500 w, lid included, fixed handle, black, pz-2964, tristar, grillid




