Tristar Multifunctional grill pan XL PZ-9135 Grill, Diameter 30 cm, 1500 W, Lid included, Fixed handle, Black
- TootjadTristar
- Mudel: PZ-9135
- Saadavus: 5
-
35€
Tristar Multifunctional grill pan XL PZ-9135 Grill, Diameter 30 cm, 1500 W, Lid included, Fixed handle, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 350 mm |
| Brutokaal | 2.9 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 365 mm |
| Brutolaius (mm) | 165 mm |
| Eemaldatav plaat | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Juhtme pikkus | 0.9 m |
| Kaane materjal | Glass |
| Kaasas kate | Yes |
| Käepideme omadused | Fixed handle |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Läbimõõt | 30 cm |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Maht (m3) | 0.02107875 m |
| Muud funktsioonid | Easily set the desired temperature with the adjustable thermostat |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Netokaal | 2.2 kg |
| Nõudepesumasinakindel | No |
| Paber/Papp | 700.00 g |
| Producer product family | Multifunctional grill pan XL |
| Producer product name | PZ-9135 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.70 kg |
| Temperatuur (maksimaalne) | 250 C |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Grill |
| Võimsus | 1500 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: tristar multifunctional grill pan xl pz-9135 grill, diameter 30 cm, 1500 w, lid included, fixed handle, black, pz-9135, tristar, grillid




