Tristar Multifunctional Grill Pan XXL | PZ-9145 | Electric Grill | 1500 W | Black
- TootjadTristar
- Mudel: PZ-9145
- Saadavus: 5
-
45€
Tristar Multifunctional Grill Pan XXL | PZ-9145 | Electric Grill | 1500 W | Black
| All | |
| Automaatne väljalülitus | No |
| Eemaldatav plaat | Yes |
| Eemaldatav tilkumisalus | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 440.00 mm |
| Gross weight | 4.37 kg |
| Gross width (mm) | 435.00 mm |
| Jahe(dad) käepide(med) | Yes |
| Juhtme pikkus | 1 m |
| Juhtmehoidik | No |
| Küpsetuspind | 400 mm |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Märgutuli | Yes |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 3.753 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | No |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 28 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 17.00 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Multifunctional Grill Pan XXL |
| Producer product name | PZ-9145 |
| Tare weight (kg) | 0.62 kg |
| Toiduvalmistamise ala kuju | Oval |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Electric Grill |
| Võimsus | 1500 W |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tristar multifunctional grill pan xxl pz-9145 electric grill 1500 w black, pz-9145, tristar, grillid





