G.Skill 16 GB DDR4 3200 MHz PC/server Registered No ECC No
- TootjadG.Skill
- Mudel: F4-3200C16D-16GTZRX
- Saadavus: 5
-
174€
G.Skill 16 GB DDR4 3200 MHz PC/server Registered No ECC No
| All | |
| Brutokaal | 0.186 kg |
| ECC | No |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 15 mm |
| Gross height (mm) | 160 mm |
| Gross width (mm) | 138 mm |
| Komponent | PC/server |
| Maht | 16 GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2X8 GB |
| Mälu pinge | 1.35 V |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Muud funktsioonid | For AMD |
| Netokaal | 0.124 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5217 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 58 g |
| Plastic (No PET) | 4 g |
| Producer product name | Trident Z |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Taara kaal (kg) | 0.062 kg |
| Volume (m3) | 0.0003312 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: gskill 16 gb ddr4 3200 mhz pcserver registered no ecc no, f4-3200c16d-16gtzrx, gskill, malud




