G.Skill 16 Kit (8GBx2) GB, DDR4, 3200 MHz, PC/server, Registered No, ECC No
- TootjadG.Skill
- Mudel: F4-3200C16D-16GTZR
- Saadavus: 5
-
174€
G.Skill 16 Kit (8GBx2) GB, DDR4, 3200 MHz, PC/server, Registered No, ECC No
| All | |
| Brutokaal | 0.18 kg |
| ECC | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 160 mm |
| Gross height (mm) | 20 mm |
| Gross width (mm) | 140 mm |
| Komponent | PC/server |
| Maht | 16 Kit (8GBx2) GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2 x 8 GB |
| Mälu pinge | 1.2 V |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Netokaal | 0.1 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| PET | 20 g |
| Producer product name | Trident Z RGB |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Volume (m3) | 0.000448 m |
Sildid: gskill 16 kit 8gbx2 gb, ddr4, 3200 mhz, pcserver, registered no, ecc no, f4-3200c16d-16gtzr, gskill, malud

