G.Skill | Ripjaws | 16 GB | DDR4 | 3200 MHz | Notebook | Registered No | ECC No
- TootjadG.Skill
- Mudel: F4-3200C22D-16GRS
- Saadavus: 5
-
151€
G.Skill | Ripjaws | 16 GB | DDR4 | 3200 MHz | Notebook | Registered No | ECC No
| All | |
| ECC | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 14 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross weight | 0.046 kg |
| Gross width (mm) | 160 mm |
| Komponent | Notebook |
| Maht | 16 GB |
| Mälu kujutegur | SO-DIMM |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2x8 GB |
| Mälu pinge | 1.20 V |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Net weight | 0.023 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5510 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 15 g |
| PET | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | G.Skill |
| Producer product name | Ripjaws |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Tare weight (kg) | 0.023 kg |
| Volume (m3) | 0.0003136 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: gskill ripjaws 16 gb ddr4 3200 mhz notebook registered no ecc no, f4-3200c22d-16grs, gskill, malud

