G.Skill Trident Z5 Neo RGB | 32 Kit (16GBx2) GB | DDR5 | 6400 MHz | PC/server | Registered No | ECC No
- TootjadG.Skill
- Mudel: F5-6400J3239G16GX2-TZ5NR
- Saadavus: 1
-
660€
G.Skill Trident Z5 Neo RGB | 32 Kit (16GBx2) GB | DDR5 | 6400 MHz | PC/server | Registered No | ECC No
| All | |
| ECC | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 110 mm |
| Gross height (mm) | 12 mm |
| Gross weight | 0.25 kg |
| Gross width (mm) | 80 mm |
| Komponent | PC/server |
| Maht | 32 Kit (16GBx2) GB |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2x16 GB |
| Mälu pinge | 1.40 V |
| Mälu taktsagedus | 6400 MHz |
| Net weight | 0.2 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 5000 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Producer | G.Skill |
| Producer product name | Trident Z5 Neo RGB |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.0001056 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |

