G.Skill Trident Z5 RGB DDR5-6000 CL36-36-36-96 1.35V 64GB (2x32GB) Intel XMP / AMD EXPO F5-6000J3636F32GX2-TZ5RK
- TootjadG.Skill
- Mudel: F5-6000J3636F32GX2-TZ5RK
- Saadavus: 4
-
1 090€
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5-6000 CL36-36-36-96 1.35V 64GB (2x32GB) Intel XMP / AMD EXPO F5-6000J3636F32GX2-TZ5RK
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 135.00 mm |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Gross width (mm) | 15.00 mm |
| Net weight | 0.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2667 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Producer | G.Skill |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gskill trident z5 rgb ddr5-6000 cl36-36-36-96 135v 64gb 2x32gb intel xmp amd expo f5-6000j3636f32gx2-tz5rk, f5-6000j3636f32gx2-tz5rk, gskill, malud

