Haier HWO60SM2B9BH Built in Oven, A+, Capacity 70 L, Black | Haier
- TootjadHaier
- Mudel: HWO60SM2B9BH
- Saadavus: 5
-
655€
Haier HWO60SM2B9BH Built in Oven, A+, Capacity 70 L, Black | Haier
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 640.00 mm |
| Gross height (mm) | 670 mm |
| Gross weight | 39.50 kg |
| Gross width (mm) | 610 mm |
| Net weight | 37.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1500.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Haier |
| Tare weight (kg) | 1.70 kg |
| Volume (m3) | 0.261568 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: haier hwo60sm2b9bh built in oven, a, capacity 70 l, black haier, hwo60sm2b9bh, haier, ahjud











